Dyqan me qera ne book tirane

Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte shqiperise, ne itali dhe ceki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. Group 3a koncept agjensi imobiliare ne elbasan shitje. Contrary to the other cities in albania, berat was the only one that managed to preserve the qualities of civilization throughout all of its history. Apartament per shitje ne himare pushime ne shqiperi. Rent in albania, albanian rentals, apartamente me qera, prona me qera, albania real estate, albania property, apartamente me qera ne tirane, rent in tirana, tirana rentals, apartments for rent in tirana.

However, there are traces of human settlement dating back 4000. Tirane, jap me qera dyqan kati 1, 30 m 500 euro rruga e kavajs 50 tirane. The citys history began with the creation of a fortified acropolis in the vi century b. Frigorifer i madh pepsi freskues, ne gjendje shum te mire,cmimi 520 mij lek tel 0695673065. Apartment banesa jepet me qera apartament sp 120 m2.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Shit ose jep me qira apartamentin, dyqanin apo token tende vetem me nje klikim. Pjesa ballore eshte e perbere nga vetrate xhami qe mundeson nje reklamim te mire te biznesit. Tirana real estate, prona per shitje, me qira, shtepi, vile. Ambient tregtar me qira tirane faqe 1 albania real estate. Ka hapesire funksionale dhe te pershtatshem per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Dyqan per shitje ne vlore pushime ne shqiperi,apartament. Dyqane per shitje dhe me qera apartamente per shitje ne. Dyqane vleresime te pasurive studio projektimi projekte planvendosje studime arredime konsulence teknike ekspertize ne vleresimin e pasurive prona ne shitje, prona me qera, agjensi imobiliare ne elbasan, shtepi ne shitje, shtepi me qera, elbasan real estate. Natea apartments, tirana prezzi aggiornati per il 2020. Two bedroom apartment for sale in don bosko street in tirana. Founded in the early 1600s by the turks, it became the.

The discovery of the pellumbas cave near tirana shows that ancient human culture was present in albania as early as the paleolithic era. Situato a tirana, a 500 m da piazza skanderbeg, il natea apartments offre camere con wifi gratuito. Depending on the availability of means of transportation, these more prominent locations might be interesting for you. Do te gjeni gazeta lokale me qira jap parking lavazh me qera bar kafe me qera tirane jap lokal me qera jap dyqan me qera lokal me muzik live magazina me qera lokale me qera ne durres dyqane me qera ne tirane dyqan me qera tirane rruge kryesore. I pajisur me fasade xhami te jashte dhe qepena metalike. Tirane definition of tirane by the free dictionary.

Integrity, honesty and knowledge that you could trust. The local timezone is named europe tirane with an utc offset of 1 hours. Per me shme informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na kontaktoni. Billion realty agjensi imobiliare, apartamente, per. Magazine me qera ne zonen e kombinatit ne tirane id.

Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 i ndare ne 3 ambiente dhe nje tualet. Publishing house fan noli is the first private publishing house in albania, created in may 1991. Prona ne tirane, me qera ne tirane, ne shitje ne tirane. Roli i enzimave ne organizmin e njeriut dhe objekte per biznes dyqane dhe lokale.

Ka pozicion shume te favorshem dhe te pershtatshem per aktivitete te tilla biznesi. Local points of interest like sky tower and national sport park are reachable within less than 0. Makina me qera per dasma, makina me qira ne tirane, makina me qera 10 euro dita auto house kontakto. Apartament me dy dhoma gjumi apartament te mobiluar. Me nje siperfaqe totale prej 150 m2 prona organizohet ne. Ne tirane ne vend qe te harxhosh kohe duke lexuar gazete apo duke pritur gazete apo duke shetitur lagje me lagje, mjafton nje klikim dhe pronat e deshiruar dalin vetem per pak sekonda. Dyqan me qera mbrapa zyrave te kesh ne rrugen petro. Tirane article about tirane by the free dictionary. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaqe prej 40 m2 e cila organizohet ne nje ambient open space me 1 tualet. Ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit, prane me te gjitha pikat kyce dhe sherbimet e nevojshme. Rruga kavajes afer globe, kompleksi delijorgji, jepet me qera dyqan bosh ne pallat te ri, siperfaqe 30 m, kati 1 pallatit, 1 tualet brenda. Siperfaqja prej 30 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur dhe nje tualet. Apartment for rent in tirana, myslym shyri prona me qera.

Tirane synonyms, tirane pronunciation, tirane translation, english dictionary definition of tirane. Ff imobiliare tirane durres real estate in albania. Makina me qera, rent a car in albania, rent a car, book now. Ky apartament i kendshem me qera ne sarande ka dy dhoma gjumi dhe eshte i mobiluar totalisht. Postoje ne facebook rruga bogdani tek ish samsungu ne rruge te kavajes pallati i ri perball me market spar celular. Pozicioni i apartamentit me qera ne sarande eshte 10 minuta larg qendres dhe 5 minuta nga deti. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruges kryesore. Dyqan me qera rruga elbasanit prane fakultetit te gjuheve.

Makina me qera ne tirane, makina per dasma, makina me qira tirane, makina ekonomike me qera, car1 rent a car ofron makina me qera te te. Albania explorer eshte nje kompani turistike, e motivuar dhe ambicioze me vendodhje kryesore ne tiraneshqiperi. Albania car rental reservations irent makina me qera. Dyqan per shitje ne bllok rruga sami frasheri ne tirane. Shitet dyqan me siperfaqe 55m2, buze rruge,kati 0 i investuar mobiluar dhe aktualisht ne marredhenie qeraje bar kafe, me nje qera prej 400 mije lekesh me certifikate pronesie, me 1700 metri katror,i pershtatshem per farmaci, sherbime te ndryshme,f.

Dyqan me qera prane 21 dhjetorit ne tirane 201706 09. Nonetheless, the oldest discovery within the urban area of tirana was a roman house, which was transformed into an aisleless church with a mosaic floor, dating to the 3rd century, with other remains found near a medieval temple at shengjin fountain in the. Pjese kembimi te perdorura per mercedes benz fier jemi nje biznes qe kemi qe prej vitit 2006 ne tregun shqiptar cdo vit jemi duke u rritu. Given that engineers operating in construction, real estate appraisers, architects and lawyers, tirana real estate has services in. Apartamenti akomodon 6 persona dhe eshte zgjedhje ideale per familje te medha ose grupe shokesh. Dyqan me qera ne zonen e bllokut prane fakultetit juridik ne tirane id 42771. Dyqan me qera ne zonen e 21 dhjetorit kompleksi magnet ne. Dyqani ndodhet tek pazari i ri, shume prane sheshit avni rustemi dhe rruges hoxha tahsim ne tirane. Ambient biznesi me qera prane hotel diplomat 2 ne tirane. The store space lies on the ground floor of a very prestigious business center, in blloku area in tirana. Jepet me qera ambinet biznesi, dyqan ne katin e pare, 44 metra katror, i organizuar ne dy ambiente, buze rruges, tek fadil rada 100 m mbi rrugen kryesore te unazes lanes.

Jepet me qera ambjent per zyra prane bulevardit zogu i pare, eshte 46 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi kati 2, 80 m. Makina me qera ne rinas makina me qera ne tirane makina me qera ne shqiperi makina me cmime te. Ai shtrihet ne katin perdhe dhe ka fasade xhami per transparence e mundesi shume te mira reklamimi. Kubesi real estate jep me qera apartament sp 120 m2 adresa. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne vlore.

Shtepi ne shitje, shtepi me qera, agjenci imobiliare. May 07, 2012 tirane,aksident me makine tek 9kateshet, gruaja ne gjendje te rende rtv ora news lajmi i fundit duration. Bli online rroba, kepuce, aksesore, elektroshtepiake, ene kuzhine, televizore, kompjutera, kasetofone, smartphone, kufje, lodra, bicikleta, makina rroje, pjastra etj. Agjensi imobiliare ne elbasan prona me qera prona ne. Tirana real estate works with professionalism in the field of real estate services. Shitet dyqan, 40 m2, aktualisht me qera noteri me kontrate 1. Shitje,dyqan ne kombinat afer gjimnazit myslym keta, tirane. On the ceilings you will find central heating, that you will command by yourself. Saranda waterfront resort is built only 11 meters far from ionian seaside, composed by a typical seaside architecture in the area called kanali i cukes in the exit of saranda city the way for butrint, from where is possible a full view of corfu island and saranda city. Ndricimi eshte led i cili ofrohet nga spote te ndryshme. Easyrent rent a car in albania makina me qera online. It is situated on the 7th floor of a new building complex near the main street. Saranda cc0 photos logging level from 2020 check out saranda cc0 photos articles similar to 6569 also a look back at the most influential events of 2011 continue.

Foursquare uses cookies to provide you with an optimal experience, to personalize ads that you may see, and to help advertisers measure the results of their ad campaigns. It is suitable for clothing store, accessories shop, shoes store, agency, office etc. Gjej makina makina ne shitje, blej makine, shes makine. Dyqan me qera mbrapa zyrave te kesh ne rrugen petro korcari. Ambjeni ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri ne zonen e skeles,prane bar piazza. Jepet me qera dyqan ne qender, tek pallati trema 2, i pershtatshem per zyre bilancesh, zyre konsulence juridike, agjenci, rregullim thonjsht etj.

Aladini dyqani me i madh per blerje online ne shqiperi dhe. Jepet me qera, dyqan, durres vollga, rruga taulantia, lagja1, 25 m2. Prane vodafonit, rruga don bosko, jepet me qera dyqan, sip more details. Mjullbathore destination guide tirane, albania tripsuggest. Jona real estate jona real estate ofron sherbime ndermjetesimi per pasurite tuaja te paluajtshme. Sofia, peshkopi, gjirokaster, skopje, prizren or celiku.

Disponojm dhoma te vecanta me kushte super te mira me cmime te arsyshme ne ksamil dhomat jan per 4persona me pamje nga deti ne nje distanc 350m brenda rrethimit ka restorant me cmime te arsyeshme cmimet fillojn nga 15 deri 40 euro per kontakt tel0696503742 ose viber face book vladimir sela. Natea apartments features rooms with free wifi in tirana, well located 1,650 feet from skanderbeg square. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te. Tirane ambiente biznesi dyqane dhe trafika merrjep. Dyshime per bombe ne nje dyqan rrobash ne tirane youtube. The 32sqm of surface is an open space, surrounded by glass for maximum transparency and advertising opportunities. Gazeta celesi portali me i madh i njoftimeve ne boten. Hostel and business premises with favorable spaces for shops and local businesses. Dyqani eshte i pershtatshem per zyra, konsulence mjeksore etj. Apartment total area 140 m2 apartment size 70 m2 2 bedrooms 2 bathrooms 1 garage located in the top floor of a new residence. Per me shume detaje dhe vizitne ne prone na kontaktoni. Gazeta celesi portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare.

268 138 543 1496 1382 542 879 1475 61 311 361 786 1139 1205 1494 496 131 462 928 592 862 748 1219 546 359 1286 320 1352 1398 1470 1235 826 582 1268 677 465 99